www.ferospoj.cz :: Drát vázací POPLASTOVANÝ, RAL 6005 (zelený), jádro pozinkované (15.04.2021 - 09:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Drát vázací POPLASTOVANÝ, RAL 6005 (zelený), jádro pozinkované

Drát vázací POPLASTOVANÝ, RAL 6005 (zelený), jádro pozinkované

Ocelový drát potažený PVC. Tento drát nejčastěji využijete při stavbě plotu z čtyřhranného pletiva. Větší průměry drátu Vám poslouží jako napínací drát, zato menší průměry slouží většinou jako dráty vázací - pro připevnění pletiva ke sloupkům apod. Váhy jednotlivých drátů najdete v dokumentu ke stažení.

Prodej ocelového drátu je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených drátů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby plotových rámů v našem skladě

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Drát vázací POPLASTOVANÝ, RAL 6005 (zelený), jádro pozinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!