www.ferospoj.cz :: Čepička PVC pro sloupek s háčky na čele (18.06.2024 - 04:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čepička PVC pro sloupek s háčky na čele

Čepička PVC pro sloupek s háčky na čele. Čepička pro sloupek je vyrobena z plastu (PVC). Tato čepička PVC pro sloupek slouží jako příslušenství pro sloupy a vzpěry. Součástí čepičky jsou háčky na čele.

Prodej čepiček pro sloupky je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Čepička PVC pro sloupek s háčky na čele naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!