www.ferospoj.cz :: Zemní vrut s kruhovou objímkou, žárově pozinkovaný, výroba Asie (24.02.2020 - 00:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zemní vrut s kruhovou objímkou, žárově pozinkovaný, výroba Asie

Zemní vrut s kruhovou objímkou, žárově pozinkovaný, výroba Asie

Zemní vrut s kruhovou objímkou vyroben z oceli ošetřen žarovým zinkováním, který chraní ocel před korozí a tím prodlužuje jeho životnost. Zemní vruty jsou snadnou možností, jak jednoduše namontovat sloupky, bez betonování. Díky tomu, že nemusíte čekat na ideální počasí nutné pro práci s betonem. Vyhnete se také kopaní a odvozu vykopané zeminy. Vruty zemní mají široké spektrum využití - od montáže sloupků, přes budování základů pro ochranná zábradlí, přístřešky pro auta, zahradní stavby, slunečníky, skleníky až po instalaci dopravních značek či reklamních tabulí.

Prodej zemních vrutů je realizován v několika rozměrových variantach. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Zemní vrut s kruhovou objímkou, žárově pozinkovaný, výroba Asie naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!