www.ferospoj.cz :: Vrut zemní s přírubou tvaru U, výroba Asie (23.02.2020 - 23:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut zemní s přírubou tvaru U, výroba Asie

Vrut zemní s přírubou tvaru U, výroba Asie

Zemní vruty, žárově pozinkované, s přírubou ve tvaru U. Pro kotvení vertikálně stojících dřevěných trámů různých rozměrů (70; 80; 90; 100 a 120 mm) či pro stavbu základového roštu bez betonování.
Zemní vruty jsou levnější náhradou certifikovaných vrutů Krinner či Bayos. Kvalitou výroby jsou zcela srovnatelné, asijský výrobce těží z faktu, že klíčové patenty evropských výrobců již vypršely. Zemní kotvy jsou zejména vhodné pro hobby projekty, u kterých není nutné únosnosti dokládat certifikáty. Do běžné zeminy G3 je realizace základů velmi rychlá a montáž lze realizovat ručně. Zemní vruty mají optimálně tvarovanou šroubovici pro usnadnění montáže.
Kotvení dřevěných sloupů na zemní vruty můžete realizovat u celé řady dřevostaveb - nedoporučujeme jej realizovat pouze do pískového podloží či do čerstvé navážky. Zemina (např. u novostavby) by měla minimálně rok sesedat, aby měl vrut posléze správnou únosnost. Detailní informace k jednotlivým variantám zemní kotvy (vnitřní rozměry objímky, dostupnost a aktuální ceny) jsou k dispozici výše.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut zemní s přírubou tvaru U, výroba Asie naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!