www.ferospoj.cz :: Souprava pro ruční vrtání sloupků (05.06.2020 - 09:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Souprava pro ruční vrtání sloupků

Souprava pro ruční vrtání sloupků

Souprava pro ruční vrtání sloupků, sazenic stromů, keřů a dalších. Ruční půdní vrták o průměru 15 cm je zhotoven z kovového těla. Souprava je nejčastěji určena pro ruční hloubení děr pro sloupky - rychlé a snadné. Pozor - vždy je nutné mít na zřeteli povahu půdy. Pokud máte kamenité nebo sypké podloží, není ruční vrták vhodný. 

Prodej souprav pro ruční vrtání sloupků je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Souprava pro ruční vrtání sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!