www.ferospoj.cz :: Podložka STARLOCK bez kloboučku, otevřená, pozinkovaná (05.06.2020 - 07:55)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka STARLOCK bez kloboučku, otevřená, pozinkovaná

Podložka STARLOCK bez kloboučku, otevřená, pozinkovaná

Podložka STARLOCK bez kloboučku, otevřená. Podložky na této produktové kartě jsou pozinkované. Jedná se o speciální tenkostěnné pojistné podložky, které slouží zejména k rychlému zajištění hřídele proti uvolnění, případně k zakrytování konce hřídele.
Prodej  otevřených podložek STARLOCK bez kloboučku je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.  Pozinkované podložky STARLOCK bez kloboučku můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka STARLOCK bez kloboučku, otevřená, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!