www.ferospoj.cz :: Podložky velkoplošné dřevařské (16.07.2024 - 20:57)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložky velkoplošné dřevařské

Podložky velkoplošné dřevařské jsou další specifickou součástí katalogu Podložky, respektive nákupního oddělení Spojovací materiál, šroubovina.
Vnější průměry této podložky patří k nějvětším u sériově vyráběných, namáhání spoje na tlak či střih je tak roznášeno do velké plochy. U spojovacího materiálu platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Podložky velkoplošné dřevařské, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Podložek velkoplošných dřevařských se odvíjí od těchto aspektů:

  • materiál – nerez, ocel
  • pevnost – 100HV
  • průměr vnější – 10 až 140 mm
  • průměr / rozměr vnitřní – 4,3 až 43 mm
  • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Podložek velkoplošných dřevařských skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako prodejci spojovacího materiálu Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Podložek velkoplošných dřevařských, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Podložky velkoplošné dřevařské Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Spojovací materiál můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může zejména u spojovacího materiálu trvat o něco déle. Pokud v sekci Podložky velkoplošné dřevařské nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, pozinkovaná Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, pozinkovaná detail Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, bez úpravy Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, bez úpravy detail Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, nerez A2 Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, nerez A2 detail
Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, nerez A4 Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, nerez A4 detail Podložka pro dřevěné konstrukce se čtvercovým otvorem, DIN 440V, pozinkovaná Podložka pro dřevěné konstrukce se čtvercovým otvorem, DIN 440V, pozinkovaná detail Podložka pro dřevěné konstrukce se čtvercovým otvorem, DIN 440V, bez úpravy Podložka pro dřevěné konstrukce se čtvercovým otvorem, DIN 440V, bez úpravy detail
Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, dle ČSN 021729, pozinkovaná Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, dle ČSN 021729, pozinkovaná detail Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, žárový zinek (TZN) Podložka velkoplošná pro dřevěné konstrukce, DIN 440, žárový zinek (TZN) detail Podložka plochá DIN 134, pozinkovaná Podložka plochá DIN 134, pozinkovaná detail