www.ferospoj.cz :: Opasek na sloupek k přichycení napínáku (24.02.2020 - 00:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Opasek na sloupek k přichycení napínáku

Opasek na sloupek k přichycení napínáku

Opasek na sloupek k přichycení napínáku či napínací tyče je vhodným pojistným prvkem pro stabilní konstrukci plotů z pletiv. S pomocí pásku se do konstrukce plotu snadno nainstaluje napínací prvek (napínací tyč - vzpěra, napínací strojek). Pro jeho instalaci není nutné rozplétat kraje pletiva a znovu je spojovat. Použití je pohodlné a rychlé.

Opasek je vyroben z oceli a povrch je lakovaný. Dodáváme ho v několika barevných variantách. Vyberte si produkt podle průměru sloupků a umístnění v systému (koncové, průběžné)

Prodej opasků k plotovým sloupkům je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Opasek na sloupek k přichycení napínáku naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!