www.ferospoj.cz :: Kleště krepovací pro sítě PILONET (06.06.2020 - 11:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště krepovací pro sítě PILONET

Kleště krepovací pro sítě PILONET

Krepovací kleště pro sítě PILONET jsou kvalitní plotové kleště od výrobce Pilecký. Jsou vyrobeny z hliníku pro co nejnižší hmotnost. Krepovací kleště se používají při dopínání svařovaných sítí Pilonet. Pomocí kleští lze ohýbat vodorovné dráty, čímž dojde k napnutí svařovaného pletiva. 

Prodej krepovacích kleští pro sítě PILONET je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště krepovací pro sítě PILONET naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!