www.ferospoj.cz :: Bagr ruční, pro vybírání zeminy (06.06.2020 - 13:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Bagr ruční, pro vybírání zeminy

Bagr ruční, pro vybírání zeminy

Ruční bagr z oceli a dřeva je nářadí při stavbě plotu určené zejména na vybírání zeminy a kamení z úzké vyvrtané, případně vykopané díry při vrtání a kopání děr pro plotové sloupky. Dobré využití najde také například při sázení stromků. Pro díry 100 až 200 mm.  Jeho hmotnost činí 4 kg. Délka, resp. výška ručního bagru 180 cm.

Prodej ručních bagrů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Bagr ruční, pro vybírání zeminy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!