www.ferospoj.cz :: Vesta pracovní reflexní, Topex (25.10.2020 - 21:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vesta pracovní reflexní, Topex

Vesta pracovní reflexní, Topex

Vesta pracovní reflexní je ochranná pracovní pomůcka, která je vhodná nejen pro řidiče ale i pro bezpečnou práci a pohyb na komunikacích. Reflexní oděv je nedílnou součástí pracovních oděvů pro práci v rizikových místech např. v místech s pohybem vozidel či na stavbách. Zajišťují lepší viditelnost osoby a tím i větší bezpečnost. Vesta má třídu reflexního materiálu II a třídu odrazivosti II. Na tento produkt poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej pracovních vest je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku/zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vesta pracovní reflexní, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!