www.ferospoj.cz :: Třmen potrubní ETR s plechem, nerez A4 (18.06.2024 - 04:53)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen potrubní ETR s plechem, nerez A4

Třmen potrubní s plechem je vyroben z nerezavějící oceli A4, která poskytuje lepší odolnost proti korozi z důvodu použití přísad molybdenu. Díky tomu je třmen použitelný v náročných podmínkách. Třmen disponuje plechem a zajišťovacími maticemi. Půlkulatý třmen s plechem slouží k zavěšení a k montáži potrubních systémů do náročného prostředí.

Prodej potrubních nerezových třmenů je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen potrubní ETR s plechem, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!