www.ferospoj.cz :: Svorník tesařský a pro zámečnickou výrobu, DIN 976, 4.8., bez úpravy (15.04.2021 - 09:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Svorník tesařský a pro zámečnickou výrobu, DIN 976, 4.8., bez úpravy

Svorník tesařský a pro zámečnickou výrobu, DIN 976, 4.8., bez úpravy

Tesařské svorníky pro zámečnickou výrobu jsou vyrobeny z oceli metrickým typem závitu, dle normy DIN 976, s pevností 4.8. a bez povrchové úpravy (olejováno proti rzi). Svorníky se používají hlavně při tesařských projektech - např. při stavbě krovu a spojování trámů. Svorníky na této kartě mají závity na koncích a hladký dřík uprostřed a naděleny jsou na různé délky v průměru M16. Své užití však svorníky najdou také při zámečnické výrobě, je možné je i ohybat a různě tvarovat.

Prodej tesařských svorníků je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Tesařské svorníky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených svorníků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Svorník tesařský a pro zámečnickou výrobu, DIN 976, 4.8., bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!