www.ferospoj.cz :: Svítilna halogenová s rukojetí, TOPEX (25.06.2022 - 19:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Svítilna halogenová s rukojetí, TOPEX

Halogenová svítilna s rukojetí je vyrobena z plastu a její rám z oceli. Její výkon se odvíjí od zvolené varianty produktu. Na výběr máte výkon 120 W nebo 400 W. Avšak stupeň krytí IP54 je u obou variant stejný. Tento stupeň krytí označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku jakýmkoliv nástrojem či pomůckou, je částečně odolné proti vniknutí prachu a zároveň je chráněno proti stříkající vodě ze všech úhlů. Délka kabelu, který přísluší svítilně, činí 1,7 metru. Do této svítilny zásadně používejte halogenové žárovky. V naší nabídce naleznete i jiné svítilny, stačí jen otevřít.

Prodej halogenových svítilen s rukojetí je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Svítilna halogenová s rukojetí, TOPEX naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!