www.ferospoj.cz :: Spona hadicová, šířka pásku 9 mm, CELONEREZOVÁ (08.06.2023 - 11:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Spona hadicová, šířka pásku 9 mm, CELONEREZOVÁ

Spona hadicová je vyrobena z nerezové oceli A2 a disponuje páskem o šířce 9 mm. Veškeré komponenty spony jsou nerezové, proto je vhodná i do prostředí s vysokou vlhkostí či zvýšenou chemickou náročností. Šroub na sponě je taktéž nerezový, ale je navíc dodatečně pozinkován, aby lépe držel a neprokluzoval. Spona je určena pro upínání hadic

Prodej celonerezové hadicové spony je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Spona hadicová, šířka pásku 9 mm, CELONEREZOVÁ naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!