www.ferospoj.cz :: Plastové nožičky se šroubem (26.02.2024 - 01:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Plastové nožičky se šroubem

Kvůli zpřehlednění celkové nabídky produktů v nákupní sekci Plastové záslepky, prvky se tato rozpadá ještě na několik dílčích úrovní - nyní se nacházíte v té části katalogu, ve které jsou zobrazovány pouze Plastové nožičky se šroubem.
Plastové nožičky se šroubem jsou jednou z možných podkategorií, na které se tato sekce rozpadá a odvíjí se od těchto aspektů:

 • materiál –
  • ocel / plast
  • plast
  • plast / ocel
  • termoplast
 • povrchová úprava – zinek bílý galvanický
 • průměr závitu M4 až M42
 • průměr vnější – 16 až 45 mm
 • typ závitu – metrický
 • délka – 14 až 75 mm
 • typ / druh – plastové komponenty, stavební a nábytkové kování, šrouby
 • norma – obecně platí, že řada položek podlého definici normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Normované Plastové nožičky se šroubem nakupujeme od prověřených výrobců z Evropy či Asie, při výběru dodavatele je důraz kladen na kvalitu výrobku. Ať už Vaše firma či dílna sídlí kdekoli, Plastové nožičky se šroubem Vám dodáme obratem. Pokud zrealizujete objednávku během dopoledne a my budeme disponovat potřebnou zásobou, zboží obdržíte již následující den (aktuální dostupnosti jsou součástí produktové karty), zboží Vám za minimální náklady na přepravné dodáme až do dílny či na stavbu. Jestli nechcete ztrácet čas telefonováním po běžných železářstvích, blouděním po obřích halách obchodních řetězců či zůstat trčet v dopravní zácpě při jízdě pro "pár šroubků", nakupujte on-line.
Připravili jsme pro Vás novou moderní on-line prodejnu, ve které se velmi rychle rozkoukáte. Rozsáhlý katalog spojovacího materiálu je zpracován tak, aby se v něm intuitivně orientoval profi nákupčí i domácí kutilové. Nezapomeňme však na důležité informace - pohodlný nákup z domova či firemního počítače není jedinou výhodou on-line nakupování. V eshopech, ObchodProDilnu.cz nevyjímaje, nakupujete levněji než v obchodních řetězcích či v běžném železářství. A stanete-li se registrovaným členem, budete Plastové nožičky se šroubem nakupovat nejlevněji, za velkoobchodní ceny - poskytneme Vám nákupní slevu 5 až 30%! Pokud však i přes výše uvedené výhody eshopování preferujete klasický nákup, přijďte si vyzkoušet nakupování v našem prodejním skladu v Českých Budějovicích. Zde prodej realizujeme také běžným způsobem, zboží můžete zakoupit i bez předchozí objednávky přes eshop. K odbavení zakázky používáme čárové kódy, personál prodejního skladu je vybaven tablety, které obsluhu zákazníka maximálně urychlují. I přesto platí, že odbavení zakázky v režimu "bez eshopové objednávky dopředu" trvá déle. Pouze u on-line objednávky získáte výhody plynoucí z přípravy zakázky na odběr - právě příprava zboží totiž výdej maximálně urychlí a vy u nás nákupem (osobním odběrem zboží) neztratíte žádný čas!

 
Stavěcí nožička s otočnou hlavou Stavěcí nožička s otočnou hlavou detail Šroub hvězdicový s vnitřním závitem, DIN 6335 Šroub hvězdicový s vnitřním závitem, DIN 6335 detail Rukojeť kulová se závitem černá, DIN 319C Rukojeť kulová se závitem černá, DIN 319C detail
Šroub hvězdicový, DIN 6335 Šroub hvězdicový, DIN 6335 detail Nožička stavěcí s pevnou hlavou Nožička stavěcí s pevnou hlavou detail Rektifikace plastová čtyřhranná, stavitelná Rektifikace plastová čtyřhranná, stavitelná detail