www.ferospoj.cz :: Silikon sanitární, různé barvy, Den Braven (01.10.2022 - 07:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Silikon sanitární, různé barvy, Den Braven

Sanitární silikon od výrobce Den Braven je jednosložkový, trvale pružný a nepřetíratelný silikon. Tento sanitární silikon je vhodný pro spárování obkladů, veškeré sanitární keramiky (umyvadel, bidetů, pisoárů, WC mís), sprch, kuchyňských linek, smaltovaných koupelnových van apod. Odolává vlhku, vodě, čistícím prostředkům i UV záření. Pro spárování akrylátových vaniček je nutné používat sanitární neutrální silikon. Silikony jsou dodávány v kartuších o objemu 280 ml a můžete vybírat z několika barev.

Prodej sanitárních silikonů Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Silikon sanitární, různé barvy, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!