www.ferospoj.cz :: Rukavice pracovní s nitrilovou pěnou, MFL - PLOBERGER (25.10.2020 - 20:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rukavice pracovní s nitrilovou pěnou, MFL - PLOBERGER

Rukavice pracovní s nitrilovou pěnou, MFL - PLOBERGER

Jemné pracovní rukavice jsou vyrobeny z nylonu / lycry renomovaným výrobcem PLOBERGER. Rukavice jsou bezešvé a částečně potažené nitrilovou pěnou a nitrilovými nopky, které zaručují vysokou bezpečnost při práci. Díky zachování vysoké citlivosti hmatu jsou rukavice vhodné na použití u jemnějších prací a montáží. Rukavice se velmi dobře přizpůsobí Vašim rukám, můžete vybírat z několika velikostí pro maximální pohodlí.

Prodej pracovních rukavic PLOBERGER je realizován po párech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rukavice pracovní s nitrilovou pěnou, MFL - PLOBERGER naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!