www.ferospoj.cz :: Respirátor FFP2 (25.05.2024 - 00:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Respirátor FFP2

Respirátory ochranné třídy KN95 patří mezi ochranné pracovní pomůcky do vlhkého, teplého či prašného prostředí. Respirátor této ochranné třídy zachytí až 95 % škodlivých částic, ať už se jedná o bakterie, viry, smog či prach. Univerzální velikost a bílá barva umožňují použití mužům i ženám bez rozdílu. Aby došlo k efektivní ochraně, je třeba po nasazení elastických šňůrek za uši vymodelovat nosní svorku dle obličejových kontur.

Prodej respirátorů KN95 je realizován po kusech. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Respirátor FFP2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!