www.ferospoj.cz :: Ráčna vzduchová 3/8" JAR 6313, výrobce JONNESWAY (16.05.2021 - 04:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ráčna vzduchová 3/8" JAR 6313, výrobce JONNESWAY

Ráčna vzduchová 3/8

Ráčna vzduchová 3/8"; malá JAR 6313, velmi kvalitní profi vzduchové nářadí od výrobce Jonnesway, které nabízí výborný poměr ceny, kvality/výkonu s dlouhou životností a zárukou až 2 roky. Dokáže vyvinout až 230 otáček za minutu s maximálním kroutícím momentem 25 Ft / Lbs 34 Nm. Celková hmotnost ráčny je 0,5 kg.

Prodej vzduchových ráčen 3/8" je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ráčna vzduchová 3/8" JAR 6313, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!