www.ferospoj.cz :: Malta chemická vinylesterová FIS VL 300 T, výrobce Fischer (26.02.2021 - 08:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Malta chemická vinylesterová FIS VL 300 T, výrobce Fischer

Malta chemická vinylesterová FIS VL 300 T, výrobce Fischer

Chemická vinylesterová malta FIS VL 300 T od výrobce Fischer. Jedná se o vysoce účinnou rychle tvrdnoucí chemickou maltu bez obsahu styrénu (obsahuje vinylesterovou pryskyřici a cement) v uzavíratelné kartuši pro beton a zdivo. Kartuše je dodávána společně s dvěma směšovači pro možnost kotvit na více "etap" (další směšovače je možné dokoupit). 

Pro komfortnější kotvení se tato chemická malta vyznačuje delší dobou zpracování i při vyšších teplotách okolí. Chemická malta Fischer je vhodná pro kotvení s použitím roxorů či svorníků (závitové kolíky jsou výše mezi souvisejícími produkty).

Jedná se o velmi ekonomickou variantu kotvení (viz. fotogalerie) od renomovaného výrobce Fischer. Spoj je navíc tzv. statický (u mechanických plášťových a svorníkových kotev je beton či jiný materiál namáhán dynamicky a při kotvení je tak nutné dodržovat minimální vzdálenosti kotev a požadavky na pevnost betonové směsy), zejména při domácích projektech tak nejsou na konstrukční beton kladeny tak vysoké nároky z hlediska jeho pevnosti.

Chystáte se na svůj první "velký projekt"? Zvolte pro kotvení ten správný postup a navštivte Virtuální dům firmy Fischer!

chemická malta Fischer VL 300T - info ve zkratce:

  • rychle tvrdnoucí
  • uzavíratelná kartuše
  • bez obsahu styrénu
  • pro kotvení s roxorem či svorníkem
  • ekonomická varianta kotvení
  • statický spoj
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Malta chemická vinylesterová FIS VL 300 T, výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!