www.ferospoj.cz :: Lepidlo na dřevo D2 Duvilax LS-50, Den Braven (01.10.2022 - 06:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lepidlo na dřevo D2 Duvilax LS-50, Den Braven

Lepidlo na dřevo Duvilax LS-50 D2 Den Braven je lepidlo na bázi polyvinylacetátu. Je vhodné pro lepení měkkého i tvrdého dřeva, dřevotřísky, překližky, OSB desek, nábytku, masivního dřeva, papíru, kartonu, textilu, korku apod. Používá se například při lepení spojů nábytku a hraček. Splňuje požadavky normy ČSN EN 204 třídy D2 pro klimatické namáhání. Lepidlo je netoxické, nehořlavé a je hygienicky a zdravotně nezávadné. Při aplikaci spotřebujete 120 až 200 g na m2.

Prodej lepidla na dřevo Duvilac LS-50 D2 Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lepidlo na dřevo D2 Duvilax LS-50, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!