www.ferospoj.cz :: Krytka sloupku čtvercového průřezu plastová (18.06.2024 - 03:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Krytka sloupku čtvercového průřezu plastová

Krytka sloupku čtvercového průřezu plastová

Plastová krytka sloupku čtvercového průřezu je ideálním plotovým příslušenstvím. Navržena jako převlečná krytka, chrání jeklový sloupek před vnikáním vody do vnitřní části, což prodlužuje životnost plotu. Je vhodná pro použití s pletivem a zajišťuje estetický a bezpečný vzhled plotové konstrukce. Snadná instalace a odolný plastový materiál poskytují praktické a spolehlivé řešení pro ochranu sloupků a celkový údržbu plotu.

Prodej krytek sloupků je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Krytka sloupku čtvercového průřezu plastová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!