www.ferospoj.cz :: Kotva ocelová průchozí m2, MUNGO (28.02.2021 - 19:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kotva ocelová průchozí m2, MUNGO

Kotva ocelová průchozí m2, MUNGO

Průchozí svorníková kotva m2 s povrchem GreenTec® je vysoce kvalitní ocelová kotva od švýcarského výrobce MUNGO. Součástí kotvy je matice a normovaná podložka dle DIN 125A. Díky svému dlouhému závitu je vhodná pro předsazenou i průchozí montáž. Bezpečná montáž je zajištěna dosažením předepsaných utahovacích momentů při usazování. Kotvy disponují evropským technickým osvědčením ETA7 pro použití v neporušeném betonu. Povrchová úprava GreenTec® nabízí až 10x vyšší životnost než klasické pozinkování, zajišťuje výbornou odolnost vůči korozi a otěruvzrornost. Kotva je vhodná pro vyšší zatížení díky speciální geometrii klipu umožňující lepší expanzi. 

Možné příklady použití: ocelové konstrukce, profily, stroje, vysoké regály, kabelové lávky. Únosnosti kotev jsou k dispozici v technickém listu, který naleznete ke stažení pod obrázkem produktu výše.

Prodej průchozích ocelových kotev MUNGO m2 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kotva ocelová průchozí m2, MUNGO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!