www.ferospoj.cz :: Kleště na svorníky a tyče, z chrom-molybdenu, výrobce TECO (21.04.2021 - 09:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště na svorníky a tyče, z chrom-molybdenu, výrobce TECO

Kleště na svorníky a tyče, z chrom-molybdenu, výrobce TECO

Kleště na svorníky a tyče jsou vyrobené z chrom-molybdenu, proto Vám můžeme zaručit jejich dlouhou životnost při střihání středně tvrdé oceli. V tutoriálu na tyto kleště naleznete také údaj do jakého průměru lze realizovat střih. Kvalitní "klešťovina" značky TECO má výborný poměr výkon/kvalita - cena. Po opotřebení hlavice realizujeme také prodej náhradního nože pro kleště na svorníky.

Prodej kleští se svorníky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Kleště se svorníky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště na svorníky a tyče, z chrom-molybdenu, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!