www.ferospoj.cz :: Hřebík nastřelovací s jednou podložkou, galvanicky zinkovaný (28.02.2021 - 19:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík nastřelovací s jednou podložkou, galvanicky zinkovaný

Hřebík nastřelovací s jednou podložkou, galvanicky zinkovaný

Hřebíky nastřelovací s jednou podložkou, galvanicky zinkované. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a galvanicky pozinkovány. Tato povrchová úprava brání vzniku koroze. Nastřelovací hřebíky slouží zejména k připevnění kovových svorek a pásů. Díky jejich tepelnému zušlechtění umožňují upevňování do betonů a ocelových podkladů. Tyto hřebíky s průměrem 3,8 mm nabízíme v délkách od 32 mm do 72 mm.

Prodej nastřelovacích hřebíků s jednou podložkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík nastřelovací s jednou podložkou, galvanicky zinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!