www.ferospoj.cz :: Hmoždinka rámová SXR T s pozinkovaným šroubem TORX T 40, výrobce Fischer (28.02.2021 - 19:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka rámová SXR T s pozinkovaným šroubem TORX T 40, výrobce Fischer

Hmoždinka rámová SXR T s pozinkovaným šroubem TORX T 40, výrobce Fischer

Rámové hmoždinky SXR T  od výrobce Fischer jsou vyrobeny z odolného plastu. Dodávány jsou s pozinkovaným šroubem s drážkou Torx T 40. Jedná se o první rámovou hmoždinku s evropským schválením ETA. Klasickou oblastí aplikace této hmoždinky jsou fasádní konstrukce ze dřeva nebo kovu a rovněž rámy dveří, okna, zábradlí a mnoho dalšího. Jsou určeny pro průvlečnou montáž. Díky pojistkám se hmoždinka neprotáčí a zároveň se předčasně nerozepíná.

Prodej rámových hmoždinek Fischer je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Montážní návod a další důležité informace naleznete výše v dokumentech ke stažení.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka rámová SXR T s pozinkovaným šroubem TORX T 40, výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!