www.ferospoj.cz :: Hmoždinka rámová SXR-FUS s pozinkovaným šroubem se 6HR hlavou, výrobce Fischer (10.08.2020 - 10:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka rámová SXR-FUS s pozinkovaným šroubem se 6HR hlavou, výrobce Fischer

Hmoždinka rámová  SXR-FUS s pozinkovaným šroubem se 6HR hlavou, výrobce Fischer

Rámová hmoždinka SXR -FUS je vyrobená z plastu s pozinkovaným šroubem se 6HR hlavou od výrobce Fischer. Jedná se o první rámovou hmoždinku s evropským schválením ETA. Klasickou oblastí aplikace této hmoždinky jsou fasádní konstrukce ze dřeva nebo kovu a rovněž rámy dveří, okna, zábradlí a mnoho dalšího. Jsou určeny především pro průvlečnou montáž.

Prodej rámových hmoždinek je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rámové hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Montážní návod a další důležité informace naleznete  v dokumentech ke stažení.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka rámová SXR-FUS s pozinkovaným šroubem se 6HR hlavou, výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!