www.ferospoj.cz :: Hmoždinka pro pórobeton (Ytong, H+H) GB, výrobce Fischer (30.07.2021 - 09:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka pro pórobeton (Ytong, H+H) GB, výrobce Fischer

Hmoždinka pro pórobeton (Ytong, H+H) GB je vyrobena z plastu  od výrobce Fischer. Hmoždinka pro pórobeton (Ytong, H+H) GB zajišťuje rychlou a snadnou montáž např. kuchyňské skříňky. Spirálovitá vnější žebra se zaříznou do stavebního materiálu a vytvoří větší odpor proti vytažení. Tato hmoždinka zajišťuje vysokou únosnost a je vhodná i do venkovního prostředí (s nerez šrouby).

Prodej hmoždinek pro pórobeton je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Montážní návod a další důležité informace naleznete v dokumentech ke stažení.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka pro pórobeton (Ytong, H+H) GB, výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!