www.ferospoj.cz :: Hmoždinka plastová S (Selbo), výrobce Fischer (28.02.2021 - 20:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka plastová S (Selbo), výrobce Fischer

Hmoždinka plastová S (Selbo), výrobce Fischer

Plastová hmoždinka do betonu S (Selbo) vyrobená od výrobce Fischer. Jedná se o nylonovou rozpěrná hmoždinka, kterou lze použít s vruty do dřeva, dřevotřísky (od 2-16 mm) a se samořeznými vruty. Široký límec odolává rozpěrným tlakům a zabraňuje poškození povrchu dlaždiček nebo omítky. Je vhodná pro práci s betonem, přírodním kamenem s hutnou strukturou, plnými cihlami, plnými vápenopískovými cihlami nebo pro duté betonové tvárnice. Dále pro upevnění obrázků, detektorů pohybu, osvětlovací tělesa, soklové lišty, elektrické spínače nebo malé nástěnné poličky apod.

Další užitečné informace naleznete v dokumentech ke stažení..

Prodej plastových hmoždinek do betonu je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Plastové hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka plastová S (Selbo), výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!