www.ferospoj.cz :: Hmoždinka nylonová lešenářská s límcem MGD, MUNGO (25.05.2024 - 00:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka nylonová lešenářská s límcem MGD, MUNGO

Lešenářská hmoždinka s límcem MGD a předsazeným typem montáže, MUNGO. Lešnářská nylonová hmoždinka s límcem je vyrobená z vysoce kvalitní polyamidu PA6 a díky zapuštěnému límci zabraňuje zaražení hmoždinky při zatloukání. V kombinaci s lešenářskými šrouby ideální řešení pro kotvení malých a středně velkých lešení.

Prodej lešenářské hmoždinky s límcem je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Lešenářské hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství. 

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka nylonová lešenářská s límcem MGD, MUNGO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!