www.ferospoj.cz :: Frézka vzduchová přímá JAG 0903RM, výrobce JONNESWAY (21.04.2021 - 09:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Frézka vzduchová přímá JAG 0903RM, výrobce JONNESWAY

Frézka vzduchová přímá JAG 0903RM, výrobce JONNESWAY

Vzduchová frézka je vyrobená s výkonným motorem a bezpečnostní pákovou klapkou. Zadní výfuk nasměruje odcházející vzduch mimo uživatele. Frézka je vybavena komfortním držadlem s kompozitovým obalem, má zabudovaný tlumič a regulátor. Díky nízké hmotnosti (0,35 kg) se s ní snadno manipuluje.

Prodej vzduchové frézky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené frézky Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Frézka vzduchová přímá JAG 0903RM, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!