www.ferospoj.cz :: Čepice zimní, se světlem (25.05.2024 - 00:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čepice zimní, se světlem

Zimní čepice značky NEO tools je praktickým pomocníkem při práci za šera či tmy. Díky vybavenosti silným LED světlem poskytuje výhodu volných rukou a jistě oceníte i možnost nastavení intenzity světla ve třech režimech: 50, 75 či 100 %. Světlo rychle a pohodlně nabiteje pomocí USB. Voděodolná čepice je vyrobena ze 100% akrylu a zárukou kvality této části pracovního oděvu je evropský certifikát CE. Čepice je vyráběna v černé barvě a jedné univerzální velikosti.

Prodej pracovních čepic s LED světlem je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Čepice zimní, se světlem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!