www.ferospoj.cz :: Čepice zimní, se světlem (25.10.2020 - 20:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čepice zimní, se světlem

Čepice zimní, se světlem

Zimní čepice značky NEO tools je praktickým pomocníkem při práci za šera či tmy. Díky vybavenosti silným LED světlem poskytuje výhodu volných rukou a jistě oceníte i možnost nastavení intenzity světla ve třech režimech: 50, 75 či 100 %. Světlo rychle a pohodlně nabiteje pomocí USB. Voděodolná čepice je vyrobena ze 100% akrylu a zárukou kvality této části pracovního oděvu je evropský certifikát CE. Čepice je vyráběna v černé barvě a jedné univerzální velikosti.

Prodej pracovních čepic s LED světlem je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Čepice zimní, se světlem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!