www.ferospoj.cz :: Podložka vějířová, DIN 6798A, forma A, bronz (05.06.2020 - 08:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka vějířová, DIN 6798A, forma A, bronz

Podložka vějířová, DIN 6798A, forma A, bronz

Podložky vějířové, DIN 6798A, forma A, vyrobené z bronzu. Vějířové podložky slouží k zajištění šroubovaných spojů tzv. silovým stykem. Eliminují možné nežádoucí uvolnění spojů a zamezují rozšroubování. Podložky DIN 6798A z bronzu jsou určeny pro šroubové spoje v náročnějších podmínkách.
Prodej bronzových vějířových podložek DIN 6798A je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.  Vějířové podložky DIN 6798A z bronzu můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených bronzových vějířových podložek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka vějířová, DIN 6798A, forma A, bronz naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!