www.ferospoj.cz :: Podložka pro šroub s válcovou hlavou, DIN 433, pevnost 300HV, bez úpravy (06.06.2020 - 12:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka pro šroub s válcovou hlavou, DIN 433, pevnost 300HV, bez úpravy

Podložka pro šroub s válcovou hlavou, DIN 433, pevnost 300HV, bez úpravy

Podložky pod šrouby s válcovou hlavou dle normy DIN 433. Podložky pod šrouby jsou vyrobeny z ocele, která není nijak dále povrchově upravována ale pouze olejována proti rzi.
Podložky pod šrouby s válcovou hlavou je vhodné použít všude tam, kde se "malá" válcová hlava zatlačuje do spojovaného materiálu nebo má-li otvor ve spojovaném materiálu větší vůli.Díky své vysoké pevnosti 300 HV (zkouška tvrdosti podle Vickerse) se tento materiál prakticky nedeformuje. Nejčastěji je používaná v kombinaci s tzv. pevnostními šrouby (pevnosti 10.9, 12.9) pro různé ocelové konstrukce nebo pro projekty, kde na spojovací materiál působí velké tlakové síly.

Prodej podložek pro šrouby s válcovou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru či jiného parametru. Pevnostní podložky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených podložek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka pro šroub s válcovou hlavou, DIN 433, pevnost 300HV, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!