www.ferospoj.cz :: Podložka plochá pro pevnostní spoje, DIN 6340, bez úpravy (06.06.2020 - 11:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka plochá pro pevnostní spoje, DIN 6340, bez úpravy

Podložka plochá pro pevnostní spoje, DIN 6340, bez úpravy

Podložka plochá pro pevnostní spoje, vyrobena z kvalitní ocele bez povrchové úpravy, dle normy DIN 6340.
Plochá podložka je ideální volbou při potřebě vytvoření pevnostního spoje, u kterého není požadována základní antikorozní ochrana (spoje nejsou vystaveny vlivu počasí, jsou v interiéru).Tyto podložky vám nabízíme ve variantách vnitřního průměru závitu od 6,4 mm do 31 mm a k tomu odpovídajících variantách vnějšího průměru.

Prodej plochých podložek pro pevnostní spoje je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru či jiného parametru. Černé podložky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených podložek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 V našem e-shopu je také možnost výběru pevnostních šroubů a matic.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka plochá pro pevnostní spoje, DIN 6340, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!