www.ferospoj.cz :: Hřebíky konvexní ve svitku, typ FAC (29.05.2020 - 14:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebíky konvexní ve svitku, typ FAC

Hřebíky konvexní ve svitku, typ FAC

Konvexní hřebíky ve svitku typu FAC se vyrábí z oceli a jsou spojené železným drátkem. Konvexní (kroužkové) hřebíky se využívají především při výrobě dřevěných palet a obalů, ale stále častěji nacházejí uplatnění i při nárazových montážích, na stavbách či v dílně. Jejich specifikem je dřík, na kterém jsou vyválcovány tzv „kroužky", někdy se uvádí také „stromeček", který výrazně zvyšuje pevnost spoje. Jejich zpracování probíhá především strojně, v paletovacích linkách. 

Prodej konvexních hřebíků je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hřebíků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebíky konvexní ve svitku, typ FAC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!