www.ferospoj.cz :: Hřebík kroucený ocelový s PVC podložkou, pozinkovaný (29.05.2020 - 15:57)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík kroucený ocelový s PVC podložkou, pozinkovaný

Hřebík kroucený ocelový s PVC podložkou, pozinkovaný

Kroucený hřebík je vyrobený z oceli s PVC podložkou. Jeho šroubovitý tvar zaručuje pevné a nehybné spojení. Jeho povrch je galvanicky pozinkován, což zajišťuje jeho elektrochemickou ochranu, dobrou ochranu proti abrazi a především ochranu proti mechanickému poškození. Hřebíky jsou vyráběny s krouceným dříkem různých délkách. Využívá se především pro kvalitní kotvení a pro dlouhodobý spoj zejména u střešních hliníkových krytin. 

Prodej kroucených hřebíků je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Kroucené hřebíky s PVC podložkou můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hřebíků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík kroucený ocelový s PVC podložkou, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!