www.ferospoj.cz :: Hřebík kolářský, nerez A2 (29.05.2020 - 15:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík kolářský, nerez A2

Hřebík kolářský, nerez A2

Kolářský hřebík je vyroben z nerezu A2. Je specifický svou malou hlavou a vyrábí se v různých délkách. Jsou známé jako takzvané "Vágnerky" a využijete je k připevnění např. dřevěných palubek, podlahových, stropních nebo dekoračních lišt v domě. Velice se hodí také do truhlařských dílen nebo pro skryté spoje. 

Prodej kolářských hřebíků z nerezu A2 je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Kolářské hřebíky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hřebíků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík kolářský, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!