www.ferospoj.cz :: Hřebík kalený do betonu s půlkulatou hlavou, Don Qiuchotte (29.05.2020 - 15:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík kalený do betonu s půlkulatou hlavou, Don Qiuchotte

Hřebík kalený do betonu s půlkulatou hlavou, Don Qiuchotte

Hřebík kalený do betonu s půlkulatou hlavou, Don Qiuchotte je tenký a velmi tvrdý hřebík. Vyroben je z oceli a povrchová úprava je bílé galvanické pozinkování. Je určeno zejména pro rámy, lišty. Vhodný pro materiály beton, plná cihla a kámen. Délka závisí na variantě produktu, který si vybere - 16 - 60 mm. Stejně tak je to u průměru hřebíku - 2 - 3,4 mm. V balení naleznete 100 kusů.

Prodej kalených hřebíků je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík kalený do betonu s půlkulatou hlavou, Don Qiuchotte naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!