www.ferospoj.cz :: Hřebík kalený do betonu rýhovaný s podložkou, Don Qiuchotte (29.05.2020 - 15:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík kalený do betonu rýhovaný s podložkou, Don Qiuchotte

Hřebík kalený do betonu rýhovaný s podložkou, Don Qiuchotte

Hřebík kalený do betonu rýhovaný s podložkou od Holandského výrobce Don Qiuchotte v povrchové úpravě bílý galvanický zinek. Speciální hřebíky profesionální kvality z kalené oceli jsou vhodné pro zatloukání do tvrdých povrchů jako je beton a cihla. Ocelové hřebíky nabízíme v rozměrech od 3,5 x 25 do 3,5 x 80 mm.

Prodej kalených hřebíků DQ s podložkou je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík kalený do betonu rýhovaný s podložkou, Don Qiuchotte naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!