www.ferospoj.cz :: Hřebík do krytiny s velkou hlavou, ČSN 02 2813, hliníkový (Al) (29.05.2020 - 14:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík do krytiny s velkou hlavou, ČSN 02 2813, hliníkový (Al)

Hřebík do krytiny s velkou hlavou, ČSN 02 2813, hliníkový (Al)

Hřebík do krytiny je vyroben dle normy ČSN 02 2813 hliníku. Je charakteristický svou velkou plochou hlavou než je zvykem u stavebních hřebíků. Využívá se především pro připevnování různých druhů krytin.

Prodej hřebíků do krytiny s velkou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Hřebíky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hřebíků do krytiny Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík do krytiny s velkou hlavou, ČSN 02 2813, hliníkový (Al) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!