www.ferospoj.cz :: Hřebík čalounický, ČSN 02 2841, pozinkovaný (29.05.2020 - 15:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřebík čalounický, ČSN 02 2841, pozinkovaný

Hřebík čalounický, ČSN 02 2841, pozinkovaný

Čalounický hřebík, ČSN 02 2841 je vyroben z oceli. Jeho povrch je pozinkován, což zajišťuje hřebíku elektrochemickou ochranu, dobrou odolnost proti abrazi a ochranu proti mechanickému poškození. Čočkovitá hlava je dovoluje využívat jako dekorativní prvek při výrobě nábytku nebo připevňování textilního čalounění.

Prodej čalouněného hřebíku je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Čalouněný hřebík můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některého z výše nabízených hřebíků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřebík čalounický, ČSN 02 2841, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!