www.ferospoj.cz :: Žlab okapový plastový Marley (24.02.2021 - 21:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Žlab okapový plastový Marley

Žlab okapový plastový Marley

Okapový žlab Marley je jedním z dílů celého okapového systému značky MARLEY.

Okapy Marley se dlouhodobě vyznačují extrémní barevou stálostí. Objednat lze různé délky okapového žlabu, od 1 m až po 4 m délky. Díky speciálním technologickým postupů a použití bezkadmiového PVC, které je extrémě odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům nedochází k vyblednutí materiálu, proto je Vám na plastové okapy poskytována záruka v délce 10 let.

K dispozici jsou kromě "klasické" hnědé také další barevné varianty systému, vybírat můžete výše. Délky 1 m a 2 m lze doručit jako standardní balíkovou zásilku za maximálně 82 Kč bez DPH21%, délky 3 a 4 m již pouze v režimu tzv. paletové přepravy. Nicméně s ohledem na váhy zboží se ani v tomto režimu nejedná o nijak závratné sumy za přepravné (obvykle 150 až 300 Kč bez DPH21%).

Na této produktové kartě naleznete různá barevná provedení plastových žlabů. Zboží, které neskladuje náš dodavatel (jehož dostupnost je na objednávku) je vyráběno přímo do konkrétní objednávky. Z tohoto důvodu jsme u položek s dostupností „na objednávku" nuceni požadovat platbu předem.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Žlab okapový plastový Marley naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!