www.ferospoj.cz :: Žlab okapový plastový, GUTTA Aqua (17.05.2022 - 22:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Žlab okapový plastový, GUTTA Aqua

Okapové plastové žlaby Aqua nabízí dokonalé odvodnění Vaší střechy. Díky spojení kvality, funkčnosti a moderního designu jsou pro Váas ideální volbou. Veškeré komponenty systému se snadno spojují bez nutnosti lepení či šroubování. Montáž je velmi jednoduchá a intuitivní. Vyrobeny jsou z velmi kvalitního koextrudovaného PVC a s povrchem ze speciální vrstvy z polymetakrylátu (PMMA). Ta zaručuje ochrana před UV zářením a tím i dlouhá životnost a barevná stálost. Okapové systémy z koextrudovaného PVC vynikají pevností, bezúdržbovostí a jednoduchostí montáže.

Upozornění: Prosíme zkontrolujte si, zda nekombinujete okapový systém řady Gutta Aqua s jiným systémem. Všechny komponenty jsou vždy popsány v názvu Gutta Aqua.

Prodej okapových plastových žlabů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Žlab okapový plastový, GUTTA Aqua naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!