www.ferospoj.cz :: Zavlažovač zapichovací, VERTO (02.12.2022 - 17:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zavlažovač zapichovací, VERTO

Zahradní postřikovače značky VERTO jsou vyrobeny z kvalitního plastu s rozsahem zavlažování 0 - 360°. Můžete vybírat ze dvou provedení: zapichovacího či se základnou. Štíhlý design a dlouhá jehla prvního provedení umožňuje pohodlné a stabilní zavedení do trávníku. Lze regulovat sílu proudu i rozsah - postřikovač zvládne plochu až 78 m2. Druhé provedení se základnou není třeba zavádět do země a taktéž lze nastavit rozsah a navíc úhel proudu s maximální zavlaženou plochou 350 m2. Tento typ má 6 různých režimů, můžete tedy přizpůsobit zavlažování přímo charakteru zavlažovaného povrchu. V našem sortimentu naleznete i další nezbytné zahradní doplňky či zahradnické nářadí.

Prodej zahradních postřikovačů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Zavlažovač zapichovací, VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!