www.ferospoj.cz :: Závěs kloubový Z4, nerez A2 (18.06.2024 - 04:09)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Závěs kloubový Z4, nerez A2

Závěs kloubový nerez Z4 vyroben z nerezavějící oceli A2. Díky vysoké kvalitě oceli je zavěs vhodný do prostředí s vlhkostí či chemickou náročností zejména pro pohledové spoje, u kterých je žádoucí výrazně prodoužit stálost vzhledu. Použití je možné tedy v interiéru a exteriéru. Kloubový závěs najde své úplatnění dále jako pant pro dvířka a skříňky, dřevěné či ocelové konstrukce. 

Prodej nerezových kloubových závěsů je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. 

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Závěs kloubový Z4, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!