www.ferospoj.cz :: Zásobník bez nářadí, výrobce NEO tools (21.04.2021 - 10:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zásobník bez nářadí, výrobce NEO tools

Zásobník bez nářadí, výrobce NEO tools

Zásobník bez nářadí od výrobce NEO tools. Jedná se o kvalitní montážní vozík na kolečkách se 6 zásuvkami a bočním úchytem. Je zamykatelný, disponuje zajištěním proti samovolnému vysunutí a má horní protiskluzovou plochu a protiskluzovou plochu jednotlivých zásuvek. Rozměry zásobníku bez nářadí NEO tools jsou 680 x 460 x 1030 mm. Nosnost vozíku je 280 kg.

Prodej zásobníků bez nářadí, NEO tools je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Zásobník bez nářadí, výrobce NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!