www.ferospoj.cz :: Základna ke skleníku URANUS, zelená, LanitPlast (02.04.2023 - 08:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Základna ke skleníku URANUS, zelená, LanitPlast

Základna ke skleníku URANUS LanitPlast je ocelová skleníková základna. Je vyrobena ze žárově pozinkované oceli. Základna od výrobce Vitavia Garden je 60 mm vysoká a je kompatibilní se skleníky řady VITAVIA URANUS. Základna má zelenou barvu a je prodávána samostatně jako originální příslušenství.

Prodej základen ke skleníkům URANUS LanitPlast je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Základna ke skleníku URANUS, zelená, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!