www.ferospoj.cz :: Základna ke skleníku URANUS, LanitPlast (02.04.2023 - 08:18)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Základna ke skleníku URANUS, LanitPlast

Základna ke skleníku URANUS, LanitPlast je ocelová skleníková základna. Je vyrobena ze žárově pozinkované oceli a je opatřena vypalovanou barvou. Základna od výrobce Vitavia Garden je 60 mm vysoká a je kompatibilní se skleníky Vitavia URANUS. Plechová základna nahrazující podezdívku. 

Prodej základen ke skleníku URANUS je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Základna ke skleníku URANUS, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!